JAK ZAMIENIĆ SIĘ W KSIĘŻNICZKĘ, KIEDY DO PRZYJĘCIA ZOSTAJE JEDNA GODZINA

JAK ZAMIENIĆ SIĘ W KSIĘŻNICZKĘ, KIEDY DO PRZYJĘCIA ZOSTAJE JEDNA GODZINA

Jak zamienić się w księżniczkę, kiedy do przyjęcia zostaje jedna godzina.

1. Dokładnie umyj twarz. Tak jak by w pierwszy raz. Ostrożnie i zwracając uwagę na obszary za uszami, krawędź włosów i inne obszary, do których pianka zazwyczaj dostaje się tylko przez pomyłkę.

2. Dokładnie osusz skórę i zrób peeling. Osobno – strefa dekoltu, jeśli twoja “suknia balowa” otwiera obojczyk, osobno szyję i osobno – twarz. Dokładnie w tej kolejności. Natychmiast po zmywaniu peelingu z którejkolwiek strefy, nałóż balsam.

3. Zastosuj maskę z tkaniny. Jeśli skóra jest mieszana z tłustą i lubi błyszczeć zastosuj Revitalizing, jeśli potrzebny jest lifting – Momentum, jeśli martwisz się zmarszczkami i (lub) “zmęczonym spojrzeniem” – klasyczna maska Shiawasedo. Podczas gdy maska na twarzy, zrelaksuj się i pozwól sobie odpocząć. Tych 15 minut wystarcza, aby złagodzić stres skóry.

4. W przypadku gdy twarz ma wyraźnie “problematyczne” obszary – na przykład zmarszczki mimiczne pojawiają się po makijażu, jak tylko kilka razy uśmiechniesz się, to osobno nałóż na nie ekstra żel. Weź minimalną ilość, nawet jednego naciśnięcia będzie za dużo użyj połowę. Jeśli nie ma ekstra żelu, można go zastąpić kremem do oczu.

Niech żel całkowicie się wchłonie. Jeśli część żelu pozostanie na twarzy, to po 15 minutach wszystko można delikatnie wmasować suchą serwetką.

5. Jako podkład pod makijaż zastosuj serum rozjaśniające. Natychmiast wygładza ton i rozjaśnia skórę, nadając jej połysk.

LEAVE A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *