SUPER UMIEJĘTNOŚCI MASKI SUMMUS REVITALIZING

SUPER UMIEJĘTNOŚCI MASKI SUMMUS REVITALIZING

Super umiejętności maski Summus Revitalizing.

 

Niewielu pamięta, ale

Summus Revitalizing – pierwsza maska i pierwszy produkt linii Summus. A jeżeli w całym Świecie pierwszy naleśnik zawsze nieudany, to Japończycy przez swoją staranność zamiast pierwszego naleśnika uzyskują wielopoziomowy tort. Według opisu maska pracuje na teksturę skóry, ale problemy z teksturą mogą mieć tak wiele przyczyn, że w rzeczywistości jest to wszechstronne narzędzie, które może “wyleczyć” wszelkie uszkodzenia po drodze: od oparzenia słonecznego po pryszcz, wyrównuje ton wraz z teksturą i przyciąga owal twarzy, wygładzając zmarszczki mimiczne (to również tekstura, pomyśleli Japończycy i przyłożyli się).

Jedyna w swoim rodzaju

Revitalizing – maska z najlżejszą surowicą w linii. Jest lepiej dopasowana do skóry tłustej i ze skłonnością do tłuszczu, dla której klasyczna maska odżywcza może wydawać się zbyt “ciężka”.

A może właśnie teraz

Skumulowany efekt opieki jest oczywiście dobry, ale długi. Wyrównać teksturę skóry nie zawsze możesz za pomocą jednego stosowania maski, ale aby pomóc jej błyszczeć, wizualnie ukrywając wszelkie problemy, na pewno możesz. Laboratorium nie poszło łatwą drogą – poszło na dwoma drogami naraz. Podczas gdy skóra “zyskuje” efekt, jej niedoskonałości są schowane.

Ekstrakt wodorostów tworzy ochronną nawilżającą zasłonę na skórze, natychmiast poprawiając teksturę skóry, czyniąc ją aksamitną, i działa przeciwzapalnie, usuwając zaczerwienienia.

LEAVE A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *