DLACZEGO MASKA TKANINOWA JEST LEPSZA … NIŻ WSZYSTKO, CO STAŁO SIĘ WCZEŚNIEJ Z TWOJĄ SKÓRĄ

DLACZEGO MASKA TKANINOWA JEST LEPSZA … NIŻ WSZYSTKO, CO STAŁO SIĘ WCZEŚNIEJ Z TWOJĄ SKÓRĄ

Dlaczego maska tkaninowa jest lepsza … niż wszystko, co stało się wcześniej z twoją skórą

 

1. Dlaczego nie mogę po prostu nanieść surowicę?

Ponieważ surowica i maska są zupełnie innymi rzeczami. Mają jeden cel, ale wynik po stosowaniu maski jest szybszy i bardziej zauważalny.

2. Dlaczego nie zrobić zwykłą maskę?

Maseczki mają nieco dłuższy efekt na skórze, ale szybko wysychają. Maska tkaninowa zapewnia ścisły kontakt ze skórą i zmniejsza ilość powietrza, zapobiegając straceniu wilgoci, dzięki czemu składniki działają w kilka razy wydajniej.

3. Dlaczego nie mogę po prostu wziąć kawałek jakiegokolwiek materiału i …

Ponieważ tkanina, z której zrobiona taka maska, jest specjalną. Nawet miejscowe plastry nie powinny być wykonane z niczego innego niż bawełniane serwetki Summus, aby nie zaszkodzić skórze. Podstawa masek tkaninowych jest gładka ze 100% bawełny (nie ma tekstury, która może podrażnić skórę), nie włochata.

4. Według statystyki

Badania dermatologiczne pokazują, że maski tkaninowe działają dwa razy lepiej niż aktywne serum i cztery razy lepiej niż kremy. Istotne jest to , że jakakolwiek maska tkaninowa przyda skórze efekt lśnienia, który natychmiast nadaje skórze zdrowy wygląd i sprawi, że skóra stanie się jędrna dzięki intensywnemu nawilżaniu.

5. Jest to wygodne i szybkie

Wykonywanie zwykłej maseczki 2-3 razy w tygodniu przy współczesnym rytmie życia jest prawie niemożliwe. Tak często chodzić do kosmetyczki – też nie za bardzo. Maska tkaninowa, którą nie musisz przygotowywać do użycia, a następnie zmywać, jest czasem jedynym sposobem zapewnienia regularnej intensywnej pielęgnacji skóry.

LEAVE A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *