WSPÓLNE DZIAŁANIE: POLSKA BLOGERKA + SHIAWASEDO POLSKA

WSPÓLNE DZIAŁANIE: POLSKA BLOGERKA + SHIAWASEDO POLSKA

Shiawasedo – zaawansowane japońskie laboratorium piękności.

Firma wyznaje trzy podstawowe wartości: innowację, szacunek dla tradycji i dążenie do doskonałości.

Najważniejsze – jakość. Pomimo silnej konkurencji dążymy do bycia najlepszymi zarówno na wewnętrznym rynku Japonii, jak i na zewnętrznych rynkach wśród światowych marek. Jesteśmy wrażliwi na szczegóły – wszystkie nasze preparaty zostały wyprodukowane na najnowszych zrobotyzowanych liniach produkcyjnych w Osaka. Nie oszczędzamy na jakości: produkujemy w Japonii nie tylko kosmetyki, ale również opakowania.

Chcemy sprawić, aby japoński sposób pielęgnacji skóry był dostępny dla każdej kobiety. Robimy to nie tylko poprzez sprzedaż kosmetyków, ale również udostępnianie i przybliżanie naszym klientom japońskiej filozofii piękna.

Zapraszamy polskich blogerów do wzięcia udziału we wspólnej akcji promującej innowacyjne kosmetyki Shiawasedo w Polsce. W wyniku tego wydarzenia chcielibyśmy wybrać dwóch kandydatów do stałej współpracy w roku kalendarzowym (od 1 września 2018 r. do 1 września 2019 r.).

Warunki uczestnictwa są bardzo proste:

1/ Każdy, kto chce wziąć udział, powinien opublikować dowolny post lub artykuł o naszych kosmetykach w dowolnej sieci społecznościowej (instagram, FB, G+) lub na stronie swojego bloga, używając zdjęcia ze strony Shiawasedo Polska w FB i wskazując link do strony https://shiawasedo.info do 07.09.2018 (termin przedłużony do 13 września). Linki do artykułów lub postów prosimy przesyłać na nasz adres e-mail biuro@unygroup.pl

2/ Z liczby uczestników wybieramy 10 kandydatów do następnego etapu, biorąc pod uwagę jakość treści posta, liczbę odwiedzających post i liczbę czytelników, którzy je udostępnili. Jeśli w pierwszym etapie będziemy mieć mniej niż 10 uczestników, przedłużamy okres tego etapu na kolejne 5 dni.

3/ Dla każdego z 10 wybranych uczestników wysyłamy pierwszy produkt (Shiawasedo 3D Face Mask – 1 szt.) do przetestowania i opublikowania artykułu z recenzji na swoim blogu w ciągu 10 dni.

4/ W ciągu pięciu dni po opublikowaniu artykułów, analizujemy i ustalamy dwóch kandydatów do dalszej współpracy, wysyłamy im następny produkt do testowania i publikacji recenzji.

LEAVE A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *