O nas

Shiawasedo Inc. – to japońska firma założona w 2007 roku w Kobe, który jest jednym z największych portów morskich i jednym z głównych ośrodków handlu międzynarodowego w Japonii. Shiawasedo dosłownie tłumaczy się jako “Dom Szczęścia”. Nazwa i logo firmy pochodzi od dwóch japońskich znaków: 幸 (Shiawase – “Szczęście”) oraz 堂 (DO – “dom”, “Hall”, “świątynia”). Logo firmy łączy w sobie elementy tych dwóch znaków wpisany w koło, co jest związane z narodowym symbolem i Flaga Japonii Hinomaru (dosłownie – “koło słoneczna”), który ucieleśnia wschodzącego słońca.

Działalność firmy UNY GROUP Sp.zo.o. rozpoczęliśmy w 2015 roku. W 2016 roku uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania. W październiku 2016 roku, nasza firma stała oficjalny importer produktów kosmetycznych Shiawasedo do Polski.

Zaufaliśmy platformie Click Shop, dzięki której w naszym sklepie oferujemy nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.